Metin2FunClup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 Vps ServerLer, Hamachili Server Tanıtımları PvpServerler.org İle Yarışmayı Planlıyoruz :)...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İşte Size Turkeyde Yardım

3 posters
YazarMesaj
GeNeRaLMt2
Emektar Üye
Emektar Üye
GeNeRaLMt2

Erkek <b>Rep</b> Rep : 53

İşte Size Turkeyde Yardım Empty
MesajKonu: İşte Size Turkeyde Yardım   İşte Size Turkeyde Yardım I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 5:34 pm

1)birine mesela +9 kaplan satıcaksınız veya
bir beceri kitabı önce ticareti açın sonra iteminizi koyun adamında parayı koymasını bekleyin.sonra adam parayı koysun ticareti kapatın ve adama fısıltıdan neden ticareti kapattın deyin sonra diyelim ki +9 kaplan koyucaktınız onun +0 rını koyun eğer adamda bakmazsa neyi koydugunuza parayı çekersiniz...
2)diyelimki 2.000.000 dan bi item satıcaksınız adamda ticarete sizi akndırmak için 200.000 koyuyor sizde aynı itemin ezigini koyun ve kabul basın eziq item onda para sizde
3)eğer oyunda sıralamanızı artırmak istiyorsanız (arkadaşça,soylu ws.) bi pazar açın açarkende +9 dolu 35 ortalamalı falan yazın sizin pazara ne kadar bakan olursa sıralamanız o kadar artar
4)mesela bir adam kasıcaksınız adama deyinki sana güvenmem için paranın hepsini benden 50 metre uzakta yere at al adam eğer tamam derse atıp alırsa diyelim eşit paylaşım grupta 500k varsa 250k da sizde olur
5)en iyi para yapma veya item alma yollarından biri olan yolu anlatıcam şimdide.örneğin pazarda bekliyorsunuz biri pazar açıo sizde heemn bakıosunuz ve pahalı itemi ucuzdan koyduysa çekiosunuz ben bu yolla 20 kdan iki tane kırık zırh parçası 100k dan zırhlı at kitabı aldım ve onları 1m den sattım
6)aşağıda yazı yazanların yazılarını mutlaka okuyun örneğin +0 dolu satılır kutsama kagıdı satılır gibi hemen pm atın eğer adam bilmiosa ucuzdan satar ve size sorar sen ne verion diye sizde sen satıcısın sen sole diyin ben böyle 50k dan isitiridye aldım not:genellikle fiyatını bilmeyenler itemin tam adını yazar örnek:dolunay kılıcı satılır,kutsama kagıdı satılır,kırmızı demir pala satılır gibi...
şimdilik bu kadar aklıma gelirse eklerim yine

Hepsi Bana Yani GeNeRaLMt2'ye Aittir...
EvaBRauN
Gold Üye
Gold Üye
EvaBRauN

Erkek <b>Rep</b> Rep : 118

Seviye
Seviye:
İşte Size Turkeyde Yardım Imgleft1000000/1000000İşte Size Turkeyde Yardım Emptybarbleue  (1000000/1000000)

MesajKonu: Geri: İşte Size Turkeyde Yardım   İşte Size Turkeyde Yardım I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 6:19 pm

Hiç birini yemiyorlar Smile
http://www.evabraun.tk
EvLTeam # Fear
Yönetici
Yönetici
EvLTeam # Fear

Erkek <b>Rep</b> Rep : 1267

Seviye
Seviye:
İşte Size Turkeyde Yardım Imgleft100000000/10000000İşte Size Turkeyde Yardım Emptybarbleue  (100000000/10000000)
MesajKonu: Geri: İşte Size Turkeyde Yardım   İşte Size Turkeyde Yardım I_icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 10:31 pm

Alıntı Değilmidir :S
Dün Turkmmoda Gördüm :S
https://metin2funclup.benimforum.net
GeNeRaLMt2
Emektar Üye
Emektar Üye
GeNeRaLMt2

Erkek <b>Rep</b> Rep : 53

MesajKonu: Geri: İşte Size Turkeyde Yardım   İşte Size Turkeyde Yardım I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 7:43 am

Birkaç duzeltme yaptim...

İşte Size Turkeyde Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte Size Han Mt2
» İşte Size OnlyMt2
» İşte Size TugraMt2
» Alın Size MeTinKoLik
» Beyler Size Sürgün Mağarasının Her Vps de Çalışan Modu