Metin2FunClup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 Vps ServerLer, Hamachili Server Tanıtımları PvpServerler.org İle Yarışmayı Planlıyoruz :)...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D

2 posters
YazarMesaj
gztpqardeslik
Yönetici
Yönetici
gztpqardeslik

Erkek <b>Rep</b> Rep : 90

Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D Empty
MesajKonu: Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D   Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D I_icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 4:27 pm

Arkadaşlar hemen konuya gireyim lafı uzatmayayim aspendos bölümünde 35 lvl çarın içinda ya 2 yada 3 gül var onun dışında ezq itemler var +4 savas tırpanı gibi hava kılıcı m2 dir
çar ı satıyorum tr yi bıraktım diye çok ucuz bir fiyata satacağım teklif sunabilirsiniz!!!!

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce rendeer rendeer rendeer cherry cherry sunny sunny
EvaBRauN
Gold Üye
Gold Üye
EvaBRauN

Erkek <b>Rep</b> Rep : 118

Seviye
Seviye:
Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D Imgleft1000000/1000000Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D Emptybarbleue  (1000000/1000000)

Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D Empty
MesajKonu: Geri: Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D   Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D I_icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 5:32 pm

BENDEDE VARDA TAKASLA SAT KİMSE ALMAZ
http://www.evabraun.tk

Metin tr de 35 lvl char gell gir içeriye :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin 2 Dey ki yenileiklerxD :)) .....
» Metin2 Gb Satışları Buyrun İçeriye
» Knight Oniline'de char satilıktır...